fbpx
82984,52809,

Blog

#rekrutacja IT #zarządzanie #HR

5 definicji przydatnych dla początkującego rekrutera IT

Czy zdarzyła Ci się sytuacja, gdzie po zapoznaniu się z opisem stanowiska IT, wciąż nie do końca jest dla Ciebie jasne, czym poszukiwana osoba będzie się zajmować? Faktem jest, że wchodząc w świat IT jako początkujący rekruter, spotkasz się z przytłaczającą ilością nowych pojęć, których nazwy niekoniecznie mówią same za siebie, a przeważające w sieci, mocno techniczne wyjaśnienia również nie pomagają w ich zrozumieniu...

Piotr Kamiński
15 listopada 2020

5 błędów przy wdrażaniu pracy zdalnej

W biznesie jak w życiu nie ma jedynej słusznej drogi, a każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, a dodatkowo źle wdrożone, może wyrządzić krzywdę Twojej organizacji. Oto lista 5 błędów, których warto unikać projektując pracę zdalną w Twojej firmie.

Mateusz Smoczyński
7 września 2020

Czy szef boi się feedbacku?

Będąc szefem zespołu, działu, a zwłaszcza będąc właścicielem firmy, często wydaje nam się, że pracownicy widzą naszą organizację tak jak my. Ulegamy pokusie tkwienia w fantazjach na temat swojego przedsiębiorstwa, bo tak z pozoru jest łatwiej – jeśli nie widzimy problemów, to nie musimy się z nimi mierzyć.

Mateusz Smoczyński
7 sierpnia 2020

Czego możemy się nauczyć z kryzysu z 2008 roku?

Poznaj historię rekrutera IT z czasów kryzysu w 2008 roku. Czy lekcje z tamtych zdarzeń, pozwolą nam lepiej sobie poradzić z kryzysem 2020?

Mateusz Smoczyński
7 sierpnia 2020

Jak możemy Ci pomóc?

Szukasz skutecznej współpracy przy trudnym projekcie, a może nowych wyzwań w swojej karierze? Nasza agencja rekrutacyjna IT może być odpowiedzią, której potrzebujesz. Jeśli po prostu widzisz jakąś literówkę na naszej stronie, to też daj nam znać – porozmawiajmy!

Porozmawiajmy

Nasza strona używa ciasteczek.

Ta strona używa ciasteczek. Używamy ich, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenie z naszą stroną.
Akceptuj pliki Cookies.